Stasė Gideikienė      Nijolė Šličienė      Verutė Keblienė      Janina Lingienė      Kazys Rimkus      Danguolė Gibišienė      Darius Daukša      

Nijolė Šličienė

Nijolė Šličienė - Kretingos Pirminės sveikatos priežiūros centro slaugytoja.  Baubliuose dirba nuo 1963 metų. Už gerumą, paslaugumą, rūpestį pelniusi ne tik baubliškių, bet ir aplinkinių kaimų gyventojų pagarbą ir dėkingumą. 2006 m. ir 2010 m. už prasmingą ir kilnų mediko darbą Nijolė apdovanota Kretingos rajono savivaldybės padėkos raštais. Pelniusi Lietuvos Raudonojo kryžiaus įvertinimą, keletą metų buvo išrinkta Baublių kaimo metų žmogumi. Pelnyti apdovanojimai tik maža dėmesio kruopelytė Nijolei, kuri savo gyvenimo  džiaugsmą, šilumą  ir rūpestį nenuilsdama dalina savo kaimo žmonėms.

Nijolė Šličienė aktyvi kaimo bendruomenės narė, noriai dalyvauja įvairiuose kultūriniuose renginiuose bei sveikatingumo užsiėmimuose, savo pavyzdžiu kviesdama moteris palaikyti sveikatą sportuojant. Noriai įsijungia į mokyklos, bibliotekos, bendruomenės ir kitų įstaigų veiklą.


Baublių pilkapyne.


Kaziuko mugėje.

Kaimo naujienos:

Iš močiutės kraičio skrynios ir senelio palėpės (0)

Įgyvendintas Kretingos rajono savivaldybės bendruomeninių organizacijų finansuojamas projektas...

Plačiau...

Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos parama (0)

Projektas "Iš močiutės kulinarinių užrašų" (0)

         Įgyvendintas Kretingos rajono savivaldybės 2018...

Plačiau...